روانشناسان و مشاوران
«دوباره زندگی»

دکتر نصیر داستان

 دکتر نصیر داستان بعد از اتمام تحصیلات خود در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی، مدرک دکتری تخصصی خود را در رشته مشاوره از دانشگاه شهید چمران اخذ کرد و عضو هیات علمی دانشگاه می باشد. ایشان از سال ۱۳۸۹ فعالیت حرفه ای خود را آغاز و دارای پروانه فعالیت حرفه ای می باشد. دکتر داستان در زمینه های مشاوره فردی ، پیش از ازدواج ، زوج درمانی ، خیانت زناشویی و درمان اختلالات جنسی فعالیت دارد.

Dr. Zabihollah Abbaspour (No Background)

دکتر ذبیح الله عباسپور

دکتر ذبیح الله عباسپور مدرک دکتری تخصصی خود را در رشته مشاوره از دانشگاه شهید چمران اهواز اخذ کرد و عضو هیات علمی این دانشگاه است. ایشان از سال ۱۳۸۹ فعالیت حرفه ای خود را آغاز و دارای پروانه فعالیت حرفه ای از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره می باشد. دکتر عباسپور در زمینه های مشاوره فردی ، پیش از ازدواج ، زوج درمانی ، خیانت زناشویی و درمان اختلالات جنسی فعالیت دارد.

دکتر مصطفی طوبائی

آقای دکتر مصطفی طوبائی، فارغ‌التحصیل کارشناسی در رشته روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز است. بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه شاهد تهران، دکتری تخصصی روانشناسی بالینی را در دانشگاه شیراز آغاز کرد. شروع فعالیت بالینی ایشان در سال ۱۳۹۳ بوده است و در مجموعه هایی از قبیل دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مرکز مشاوره بهار نکو، مرکز مشاوره دانشگاه شیراز و مراکز خصوصی مشاوره شهر شیراز به مشاوره و روان‌درمانی پرداخته است. وی دارای پروانه فعالیت حرفه‌ای از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره است. دکتر طوبائی در زمینه های اختلالات اضطرابی، خلقی، اختلالات مرتبط با تروما، وسواس و همچنین اختلالات جنسی به درمان می‌پردازد.