روانشناسان و مشاوران
«دوباره زندگی»

دکتر زهرا مهرپور

دکتر زهرا مهرپور، دارای مدرک دکتری تخصصی علوم شناختی است که از سال ۱۳۷۴ فعالیت حرفه ای خود را در مراکز دولتی کشور در حیطه آموزش و توانبخشی مشکلات ویژه یادگیری کودکان آغاز کرده است. وی از سال ۱۳۸۸ تاکنون دارای پروانه فعالیت حرفه ای از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره بوده است و در زمینه های آموزش و مشاوره کودکان با اختلالات یادگیری، بیش فعالی، مشکلات شناختی و ارزیابی هوش ، توجه و حافظه کودکان مشغول فعالیت می باشد. او در این زمینه ها مقالات متعددی را در همایش های ملی و بین المللی ارایه نموده است و نویسنده کتابهایی جهت بهبود حافظه و یادگیری کودکان می باشد.

دکتر فاطمه ترابی

خانم دکتر فاطمه ترابی، فارغ‌التحصیل دوره دکتری از دانشگاه علامه طباطبایی با رتبه اول در رشته روانشناسی و آموزش کودکان با نیازهای ویژه است. ایشان مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاه شیراز با رتبه اول در رشته روانشناسی و آموزش کودکان با نیازهای ویژه گذرانده اند. در حال حاضر ایشان در حیطه تخصصی به عنوان مدرس دانشگاه، داور مجلات تخصصی، مترجم و مولف، درمانگر کودک مشغول به فعالیت است. شروع فعالیت بالینی ایشان از سال ۱۳۹۳ بوده است. دکتر ترابی در زمینه های مشکلات رفتاری، اختلالات هیجانی، مشکلات شناختی مانند نقص توجه و تمرکز، اختلال یادگیری و فرزندپروری به درمان می پردازد.

دکترنسرین زمانی

خانم دکترنسرین زمانی فارغ التحصیل رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد است. وی دوره دکتری خود رادر دانشگاه شهید چمران اهواز پشت سر گذاشته است. همچنین ایشان در مدت اقامت خود در کشور نیوزیلند با اساتید دانشگاه آکلند در چندین پروژه تحقیقاتی همکاری داشته است. دکتر زمانی مدرس دانشگاه و دارنده مجوز کلینیک تخصصی مشاوره کودک و نوجوان از بهزیستی و دارای تجربه ده ساله در ارزیابی و افزایش توانایی های ذهنی وشناختی به ویژه مهارت های یادگیری در کودکان است. تجربه بالینی و علاقه وی به تحقیق در استفاده از روشهای مختلف مانند مداخلات شناختی و رفتاری و هنر درمانی برای بهبود عملکرد عاطفی و شناختی در کودکان مبتلا به اختلالات رشدی مانند اختلالات یادگیری و بیش فعالی است.