روانشناسان و مشاوران
«دوباره زندگی»

دکتر نصیر داستان

 دکتر نصیر داستان بعد از اتمام تحصیلات خود در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی، مدرک دکتری تخصصی خود را در رشته مشاوره از دانشگاه شهید چمران اخذ کرد و عضو هیات علمی دانشگاه می باشد. ایشان از سال ۱۳۸۹ فعالیت حرفه ای خود را آغاز و دارای پروانه فعالیت حرفه ای می باشد. دکتر داستان در زمینه های مشاوره فردی ، پیش از ازدواج ، زوج درمانی ، خیانت زناشویی و درمان اختلالات جنسی فعالیت دارد.

مشاوره فردی

زوج درمانی

مشاوره پیش از ازدواج

درمان خیانت زناشوئی

درمان اختلالات جنسی

دکترژاله رفاهی

 دکتر ژاله رفاهی از مشاوران با تجربه و بنام در کشور می باشد. ایشان از اولین موسسان مراکز مشاوره در کشور میباشد و سابقه ریاست سازمان نظام روانشناسی و مشاوره استان فارس را در کارنامه اجرایی خود دارد. دکتر رفاهی عضو هیات علمی دانشگاه است و تاکنون مشاوران و روانشناسان متعددی را تربیت کرده است. وی همچنین نویسنده بیش از ده ها عنوان مقاله و کتاب علمی در حوزه مشاوره می باشد. ایشان دارای پروانه فعالیت حرفه ای از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره بوده و در زمینه های مشاوره فردی ، پیش از ازدواج ، زوج درمانی وخیانت زناشویی فعالیت دارد.

مشاوره فردی

زوج درمانی

مشاوره پیش از ازدواج

درمان خیانت زناشوئی

دکتر فریده انصافداران

خانم دکتر فریده انصافداران دارای مدرک دکتری تخصصی روانشناسی از دانشگاه شهید چمران می باشد. ایشان در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد از دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه بوده و فرصت مطالعاتی دکتری خود را در حوزه پرخاشگری در دانشگاه پتسدام آلمان ، تحت نظر پروفسور کراهه( روانشناس برتر آلمان درسال ۲۰۱۵) گذرانده و عضو گروه تحقیقاتی روانشناسی اجتماعی دانشگاه پتسدام می باشد. وی مدرس دانشگاه ، عضو مرکز تحقیقات علوم پزشکی شیراز و مرکز سلامت روان دانشگاه فاطمیه (س) شیراز می باشد و در حوزه مسایل بین فردی، خانوادگی ، پرخاشگری و .. مشغول فعالیت حرفه ای می باشد .

مشاوره فردی

درمان پرخاشگری

مسائل بین فردی

مشاوره تحصیلی

دکتر مصطفی طوبائی

آقای دکتر مصطفی طوبائی، فارغ‌التحصیل کارشناسی در رشته روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز است. بعد از اتمام دوره کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه شاهد تهران، دکتری تخصصی روانشناسی بالینی را در دانشگاه شیراز آغاز کرد. شروع فعالیت بالینی ایشان در سال ۱۳۹۳ بوده است و در مجموعه هایی از قبیل دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مرکز مشاوره بهار نکو، مرکز مشاوره دانشگاه شیراز و مراکز خصوصی مشاوره شهر شیراز به مشاوره و روان‌درمانی پرداخته است. وی دارای پروانه فعالیت حرفه‌ای از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره است. دکتر طوبائی در زمینه های اختلالات اضطرابی، خلقی، اختلالات مرتبط با تروما، وسواس و همچنین اختلالات جنسی به درمان می‌پردازد.

مشاوره فردی

اختلالات اضطرابی

افسردگی

وسواس

اختلالات جنسی

دکتر ذبیح الله عباسپور

دکتر ذبیح الله عباسپور مدرک دکتری تخصصی خود را در رشته مشاوره از دانشگاه شهید چمران اهواز اخذ کرد و عضو هیات علمی این دانشگاه است. ایشان از سال ۱۳۸۹ فعالیت حرفه ای خود را آغاز و دارای پروانه فعالیت حرفه ای از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره می باشد. دکتر عباسپور در زمینه های مشاوره فردی ، پیش از ازدواج ، زوج درمانی ، خیانت زناشویی و درمان اختلالات جنسی فعالیت دارد.

مشاوره فردی

زوج درمانی

مشاوره پیش از ازدواج

درمان خیانت زناشوئی

درمان اختلالات جنسی

دکتر زهرا مرادی

خانم دکتر زهرا مرادی شهربابک، فارغ‌التحصیل کارشناسی روانشناسی آموزش کودکان استثنایی از دانشگاه شهید بهشتی است،پس از اتمام کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه اصفهان، دوران طرح بالینی دوساله خود را در مرکز مداخله در بحران استان اصفهان گذرانده است.
دکتری تخصصی را در رشته روانشناسی در سال ۱۳۹۳ در دانشگاه شهید چمران اهواز، آغاز کرده و در حین تحصیل مقطع دکتری، دوره ۶ ماهه فرصت مطالعاتی را در کشور ایرلند جنوبی و به همکاری در طرح تحقیقاتی با گروه روانشناسی دانشگاه بین المللی دوبلین، طی کرده است.
فعالیت حرفه ایی خود را به عنوان درمانگر از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده و با مرکز مشاوره مهر اصفهان، مرکز بهزیستی اصفهان، مرکز مشاوره امید آتیه شیراز، مرکز اعصاب و روان فارس، مرکز مشاوره سلامت شیراز همکاری داشته است.
ایشان دارای پروانه فعالیت حرفه ایی از سازمان نظام روانشناسی ایران است و عضو انجمن روانشناسی ایران نیز هست.
حوزه فعالیت و علاقه مندی دکتر مرادی، درمان اختلالات وسواس، اضطراب و افسردگی در کودکان و بزرگسالان است.

مشاوره فردی

اختلالات اضطرابی

افسردگی

وسواس

دکتر فاطمه ترابی

خانم دکتر فاطمه ترابی، فارغ‌التحصیل دوره دکتری از دانشگاه علامه طباطبایی با رتبه اول در رشته روانشناسی و آموزش کودکان با نیازهای ویژه است. ایشان مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاه شیراز با رتبه اول در رشته روانشناسی و آموزش کودکان با نیازهای ویژه گذرانده اند. در حال حاضر ایشان در حیطه تخصصی به عنوان مدرس دانشگاه، داور مجلات تخصصی، مترجم و مولف، درمانگر کودک مشغول به فعالیت است. شروع فعالیت بالینی ایشان از سال ۱۳۹۳ بوده است. دکتر ترابی در زمینه های مشکلات رفتاری، اختلالات هیجانی، مشکلات شناختی مانند نقص توجه و تمرکز، اختلال یادگیری و فرزندپروری به درمان می پردازد.

فرزند پروری

مشکلات رفتاری کودکان

اختلالات هیجانی کودکان

بیش فعالی

اختلالات یادگیری

دکترنسرین زمانی

خانم دکترنسرین زمانی فارغ التحصیل رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد است. وی دوره دکتری خود رادر دانشگاه شهید چمران اهواز پشت سر گذاشته است. همچنین ایشان در مدت اقامت خود در کشور نیوزیلند با اساتید دانشگاه آکلند در چندین پروژه تحقیقاتی همکاری داشته است. دکتر زمانی مدرس دانشگاه و دارنده مجوز کلینیک تخصصی مشاوره کودک و نوجوان از بهزیستی و دارای تجربه ده ساله در ارزیابی و افزایش توانایی های ذهنی وشناختی به ویژه مهارت های یادگیری در کودکان است. تجربه بالینی و علاقه وی به تحقیق در استفاده از روشهای مختلف مانند مداخلات شناختی و رفتاری و هنر درمانی برای بهبود عملکرد عاطفی و شناختی در کودکان مبتلا به اختلالات رشدی مانند اختلالات یادگیری و بیش فعالی است.

فرزند پروری

مشکلات رفتاری کودکان

اختلالات هیجانی کودکان

بیش فعالی

اختلالات یادگیری

دکتر زهرا مهرپور

دکتر زهرا مهرپور، دارای مدرک دکتری تخصصی علوم شناختی است که از سال ۱۳۷۴ فعالیت حرفه ای خود را در مراکز دولتی کشور در حیطه آموزش و توانبخشی مشکلات ویژه یادگیری کودکان آغاز کرده است. وی از سال ۱۳۸۸ تاکنون دارای پروانه فعالیت حرفه ای از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره بوده است و در زمینه های آموزش و مشاوره کودکان با اختلالات یادگیری، بیش فعالی، مشکلات شناختی و ارزیابی هوش ، توجه و حافظه کودکان مشغول فعالیت می باشد. او در این زمینه ها مقالات متعددی را در همایش های ملی و بین المللی ارایه نموده است و نویسنده کتابهایی جهت بهبود حافظه و یادگیری کودکان می باشد.

فرزند پروری

مشکلات رفتاری کودکان

مشکلات شناختی

بیش فعالی

اختلالات یادگیری

ارزیابی هوش

Dr. Naser Amini (No Background)

دکترناصر امینی

دکتر ناصر امینی از مشاوران با تجربه کشور می باشد. ایشان دارای مدرک کارشناسی روان شناسی بالینی از دانشگاه شاهد تهران و کارشناسی ارشد مشاوره از دانشگاه علامه طباطبایی تهران و همچنین دکترای مشاوره با گرایش تز در حوزه خانواده و از اولین موسسان مراکز مشاوره در منطقه جنوب بوده و سابقه نایب رییس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره استان بوشهر را در کارنامه تخصصی خود دارد. دکتر امینی عضو هیات علمی دانشگاه است و تاکنون مشاوران و روانشناسان متعددی را تربیت کرده است. وی همچنین نویسنده بیش از ده ها عنوان مقاله و کتاب علمی در حوزه مشاوره می باشد. ایشان دارای پروانه فعالیت حرفه ای از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و دارای مرکز مشاوره تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده از وزارت ورزش و جوانان بوده و در زمینه های مشاوره فردی ، پیش از ازدواج ، زوج درمانی ومشاوره خانواده فعالیت دارد.

مشاوره فردی

زوج درمانی

مشاوره پیش از ازدواج

درمان خیانت زناشوئی

مشاوره خانواده